O nas

Oferujemy największy w Polsce wybór pierścionków z brylantami.

Chcemy być niekwestionowanym liderem przy wyborze pierścionka zaręczynowego.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 3000 kombinacji pierścionków, co jest naszą największą przewagą na rynku. Naszym Klientom oferujemy personalizację pierścionków, czyli indywidualne dopasowanie do gustu i potrzeb, uważamy bowiem, że każda Kobieta zasługuje na produkt idealnie dopasowany do niej samej. 

Posiadamy bardzo szeroki wybór opraw pierścionków – od nowoczesnych przez klasyczne po najbardziej wyrafinowane wzory.  Jak również tylko u nas znajdziecie Państwo wybór spośród 10 kształtów brylantów, co jest rzadkością u innych, nawet najbardziej popularnych producentów.

Nasz intuicyjny panel wyboru przeprowadzi Państwa po kolei przez dobór poszczególnych cech pierścionka, dzięki czemu w łatwy, szybki i przejrzysty sposób odnajdziecie Państwo idealny dla siebie produkt.

Zależy nam na zagwarantowaniu najniższych cen na rynku. Jesteśmy w stanie osiągnąć ten cel poprzez fakt, iż nie posiadamy sklepów stacjonarnych. Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego, zapewniamy najwyższą jakość obsługi.

Życzymy  udanego zakupu i pięknych Zaręczyn.